10.08.2020 - Poniedziałek św. Wawrzynca, diakona i męczennika
Godz. 18:00 1. + Alicje Ziegler w II rocznicę śmierci – od córek z rodzinami
Sebastiana z żoną
11.08.2020 - Wtorek św. Klary
Godz. 18:00 1. + Antoniego Kozaka w XVII rocznicę śmierci
12.08.2020 - Środa
Godz. 18:00 1. + Mariannę Jankowską w II rocznicę śmierci
13.08.2020 –Czwartek - Wspomnienie Fatimskie
Godz. 18:00 1.+ Zenona Nowak – od syna Ireneusza z żoną i dziećmi
Marachów, Teresę, Stanisława Żak, Edmunda Grześko
14.08.2020 – Piątek św. Maksymiliana Marii Kolbe
Godz. 9:00 + Walerię Skrzypczak w I rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny – od syna, córki
sąsiadki Heleny Prajs
Godz. 18:00 1. Dziękczynienie za 10 lat sakramentalnego małżeństwa Przemysława i Justyny
dziękujemy za okazane i odebrane łaski i prosimy o łaskę zgodnego życia,
o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i ich całej rodziny
15.08.2020 - Sobota Wniebowzięcie NMP – odpust
Godz. 7:00 + Marka Łęczyńskiego – od chrześniaczki Moniki z rodziną
Godz. 8:30 1. + Krystynę Ziegler, zmarłych z rodziny Zieglerów i Kościańskich
Godz. 10:00 1. + Leona, Jadwigę, Janinę, Annę Szymanowskich
Godz. 11:30 1. Msza św. odpustowa
i odebrane łaski z prośbą do św. Józefa o stałe orędowanie za naszą rodziną, Boże
Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
Godz. 17:00 1. + Ludwika w XXV rocznicę śmierci, Władysławę w XXIV rocznicę śmierci
Kucharczaków
rehabilitacji – od dzieci
Godz. 18:00 1 + Edwarda w VII rocznicę śmierci, Kornelę Nowaków, zmarłych rodziców:
Maćkowiaków, Mikołajczaków, Włodarczaków, Włodarkiewiczów
16.08.2020 - 20 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Elżbietę Kozłowską – od Renaty, Zdzisława Ziegler z rodziną, Marii Łęczyńskiej z rodziną, Teresy i Czesława Świniarskich
Godz. 08:30 1. Marię, Sylwestra Spalonych, Marię, Jana Trafasów
Godz. 10:00 1. + Dariusza Tajcherta – od sąsiadów z ul Prusa
Ryszarda Wróbla
Godz. 11:30 1. Dziękczynienie za 50 lat sakramentalnego małżeństwa Jana i Anny, z podziękowaniem za sakrament małżeństwa, jego owoce i prosimy o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i ich najbliższych
Chrzest św.: Jan Franciszek Jaskulski
Godz. 18:00 1. Rezerwacja
03.08.2020 - Poniedziałek
Godz. 18:00 1. + ks. kanonika Bolesława Dratwa w 30 rocznicę śmierci, Leszka Ratajczaka,
zmarłych rodziców obu stron, Alojzego Szymańskiego
Przydrożną
04.08.2020 - Wtorek św. Jana Marii Vianney
Godz. 18:00 1. + Z okazji 24 rocznicy śmierci Leona Gidaszewskiego, zmarłych z rodziny obu
stron
05.08.2020 - Środa
Godz. 18:00 1. + Janusza Kaczmarka – od szwagierki Joli z mężem i rodziną
06.08.2020 –Czwartek - Przemienienie Pańskie I czwartek m-ca
Godz. 9:00 + Józefa Jurga – od żony, syna, córki z mężem i wnuczki
Godz. 16:00 + Bronisławę, Franciszka Biegańskich, Michała, Cecylię Ludwiczaków
Godz. 18:00 1.+ Adrianę Rayall de Ragan – od Łukasza i Justyny Pawlickich
07.08.2020 – Piątek bł. Edmunda Bojanowskiego I piątek m-ca
Godz. 16:00 Dziękczynienie z okazji I rocznicy urodzin Poli, dziękujemy za dar życia,
Przyjęcie do wspólnoty kościoła chrystusowego, prosimy o dary Ducha św.,
Boże Błogosławieństwo dla Poli, rodziców, rodziców chrzestnych i jej
najbliższych
Godz. 18:00 1. + Mariana Fęglerskiego – od rodziny Ludwiczaków
08.08.2020 - Sobota św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i m. patronki Europy
Godz. 15:00 Ślub: Kamil Rodzoch – Angelika Stankowiak
Godz. 17:00 1. + Bernarda, Stanisława Walkiewiczów, Grzegorza, Leona Klechów
Alojzego Biegańskich
Chrzest Liliana Junik
Godz. 18:00 1 + Ireneusza Szczepaniaka – od siostry z mężem i rodziną
2 + Marię, Czesława, Hieronima, Mariana, Wojciecha, Huberta Samolów, Marię,
Franciszka, Władysława, Zenona Dolczewskich
09.08.2020 - 19 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Franciszka Judka, zmarłych z rodziny
Godz. 08:30 1. O spokój duszy śp. Elżbiety Tomaszewskiej w VIII rocznicę śmierci
Władysława, Bogdana Sternów, o. Leona Dąbkowskiego
Godz. 10:00 1. + Annę Szczepaniak – od szwagra Władysława z rodziną
Godz. 11:30 1. + Alinę Kiełczewską – od rodziców
Godz. 18:00 1. + Anielę, Antoniego Kraczewskich
27.07.2020 - Poniedziałek
Godz. 18:00 1. + Władysławę Domagała – od wnuczki Sylwii z Mariuszem
28.07.2020 - Wtorek
Godz. 18:00 1. + Weronikę, Franciszka Narożnych, Mariannę, Bronisława Hamrolów,
Stanisławę Hamrol, zmarłych z rodziny Narożnych i Szymczaków
29.07.2020 - Środa -
Godz. 18:00 1. + Janusza Kaczmarka – od kolegów rolników z Grupy Producentów Trzody
Chlewnej z terenu Gminy Śmigiel
zmarłych z rodziny Nowaków i Urbaniaków
30.07.2020 –Czwartek
Godz. 18:00 1.+ Zygmunta Tylickiego – od rodziny Kozaków
31.07.2020 – Piątek
Godz. 18:00 1. + Leokadię, Mariana, Wojciecha Jagodzików, zmarłych z rodziny
01.08.2020 - Sobota św. Jakuba Ap.
Godz. 9:00 + Elżbietę Chudak i wszystkie dusze czyśćcu cierpiące z prośbą o wstawiennictwo
Św. Ojca Pio dla wyjednania dla zmarłych Miłosierdzia Bożego i radości nieba
Godz. 14:00
Godz. 17:00 1. + Annę w 10 rocznicę śmierci, Jana Zajączkowskich, zmarłych z rodziny
Zajączkowskich, Węgierskich, Grzegorczyków
Godz. 18:00 1 + Władysławę, Zdzisława Nowakowskich, Zofię, Franciszka Kaminiarzy,
Stanisława Maja
2 + Kazimierza Durka z okazji urodzin
02.08.2020 - 18 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Kamilię Rosadzińską w I rocznicę śmierci – od najbliższej rodziny
Godz. 08:30 + Mariana w III rocznicę śmierci, Zdzisławę Górczaków
Godz. 10:00 1. + Stanisławę Biberstein – od Eli i Maryli
Godz. 11:30 1. W I rocznicę urodzin Joanny dziękujemy za dar życia, włączenie do wspólnoty
Kościoła Chrystusowego i wszystkie odebrane łaski i prosimy o Boże
Błogosławieństwo dla Joasi, rodziców, rodziców chrzestnych w całej rodziny
Godz. 18:00 1. + W VIII rocznicę śmierci Witosława, Dobrosławy, Edmunda Wawrzyniaków
13.07.2020 - Poniedziałek_Wspomnienie Fatimskie
Godz. 18:00 1. + Jana Markowiaka
14.07.2020 - Wtorek
Godz. 18:00 1. + Tadeusza, Halinę, Bogdana Różańskich – od mamy
15.07.2020 - Środa -
Godz. 18:00 1. + Marię Okoniewską – od koleżanek
16.07.2020 –Czwartek - NMP z Góry Karmel
Godz. 18:00 1.+ Mieczysława w XVIII rocznicę śmierci, Pelagię, Józefa, Małgorzatę
Frąckowiak, Józefe, Stanisława Dorotę Ober, Tadeusza Tomowiaka
Floriana Frąka
17.07.2020 – Piątek
Godz. 18:00 1. + Zenona, Józefę Sikorów
18.07.2020 - Sobota, sw. Benedykta, op. Patrona Europy
Godz. 17:00 1. + Józefa, Stefanię Kasprzyckich
Godz. 18:00 1. + Henryka, Kazimierę, Mieczysława, Halinę Marcinkowskich, zmarłych
z rodziny Koniecznych
Szaferskich
Chrzest św. Tymon Szablewski
19.07.2020 - 15 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Zenona Dolczewskiego w V r. śmierci zmarłych z rodziny Dolczewskich,
Skorackich, Jadwigę Janicką w II rocznicę śmierci, zamarłych z obu stron
Godz. 08:30 1. Dziękczynienie za 97 lat życia, dziękujemy za wszystkie odebrane łaski i
prosimy o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i
jej najbliższych
Godz. 10:00 1. + Jerzego Bosego w II rocznicę śmierci
Godz. 11:30 1.+ Pawła, Helenę, Jana, Jana Chomskich, zmarłych z rodziny, Helenę, Janusza
Olejniczaka
Rafała Miśkiewicz
Godz. 18:00 + Cecylię Stankowiak – od wnuczki Geni z rodziną
06.07.2020 - Poniedziałek_bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.
Godz. 18:00 1. + Władysławę Domagała – od Zelatorek Róż Różańcowych
07.07.2020 - Wtorek
Godz. 18:00 1. + Janinę Dziaszyk – od teściowej z rodziną
Błogosławieństwo dla Jerzego z okazji zbliżającej się 58 rocznicy urodzin
08.07.2020 - Środa - św. Jana z Dukl, pr.
Godz. 18:00 1. + Eleonorę, Franciszka, Stefana Kapskich
09.07.2020 –Czwartek
Godz. 18:00 1.+ Elżbietę Kozłowską – od brata
Michała
10.07.2020 – Piątek
Godz. 18:00 1. + Cecylię Stankowiak – od córki Haliny z rodziną
11.07.2020 - Sobota, sw. Benedykta, op. Patrona Europy
Godz. 15:00 Msza św. z udzieleniem chrztu św. Damian Pracz
Godz. 16:00 Dziękczynienie w I rocznicę urodzin Aleksa i Ksawiera Łęczyńskich, dziękujemy
za dar życia, za włączenia do Wspólnoty Kościoła Chrystusowego z prośbą o
zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jubilatów, rodziców, rodziców chrzestnych
Godz. 17:00 1. + Grzegorza, Leona Klechów, Reginę, Władysława Lestrów
Chrzest św. Oskar Zmysłowski
Godz. 18:00 1. + Jadwigę Marach w XXIII rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny
Władysława Perekietków, Marię Kaczmarek
12.07.2020 - 15 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Renatę w XII rocznicę śmierci, Zofię, Jana Krzyślaków, Józefę, Wilhelma
Haberników
Godz. 08:30 1. + Stanisławę Włoch w V rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Włochów,
Strzelczyków z prośba o radość nieba
Godz. 10:00 1. + Annę Szczepaniak – od bratowej Janiny z rodziną
2 + Cecylię Stankowiak – od rodziny Nowaczyków z Długich Starych
Godz. 11:30 1.+ Apolonię, Edmunda Nowackich w XXV rocznicę śmierci
Chrzest św.: Oliwia Mańkowska (VII rocznica ślubu rodziców), Józefa Borowskiego
Godz. 18:00 + Czesława, Antoniego, Weronikę Jankowskich, Marie Antoniego Tosiów
+Kazimierę Nędza w 30 dzień po śmierci – od córki Magdaleny z mężem
22.06.2020 - Poniedziałek_
Godz. 18:00 1. + Cecylię Stankowiak – od córki Leszki z rodziną
23.06.2020 - Wtorek
Godz. 18:00 1. + Wiesława Stama z okazji Dnia Ojca od dzieci z ich rodzinami
rodzinami
24.06.2020 - Środa Narodzenie św. Jana Chrzciciela
Godz. 18:00 1. + Jana, Longinę, Romana, Marka Łęczyńskich, Leonardę, Franciszka
Kromarków
25.06.2020 –Czwartek NMP Świetogorskiej z Gostynia
Godz. 18:00 1.+ Teodorę, Mariana Sobolewskich, Marka Jarmużka, Bronisława Zalesińskiego
Zmarłych z rodziny Błocianów i Sobolewskich
26.06.2020 - Piątek
Godz. 18:00 1. + Edwarda Dudkowiaka – od córek z rodzinami
27.06.2020 - Sobota
Godz. 17:00 1. + Władysławę, Czesława Cichoszewskich, Jerzego Dudkowiaka, Mariana
Mikołajczaka, Lucynę Górną
Godz. 18:00 1. + Włodzimierza Jułga- od dzieci z rodzinami, Mariannę, Jana Kaźmierczak
Danielę, Stefana Dudkowskich
O szczęśliwą operację dla mamy – od dzieci
28.06.2020 - 13 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Helenę Roszkowiak – od wnuczki Malwiny z rodziną
Godz. 08:30 1. + Sławomira Rejno w IV rocznicę śmierci, Kazimierza Rejno
Godz. 10:00 I Komunia św.
Godz. 11:30 1. Dziękczynienie za 40 lat małżeństwa Stanisława za dotychczasowe owoce i łaski tego sakramentu, prosimy św. Józefa o nieustanne wstawianie się za naszymi sprawami, o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
Chrzest św. Wojciech Ludwiczak, Klaudia Konieczna
Godz. 14:00 + Teresą Kucharską – od chrześniaka Jurka z zoną, rodziną i mamą
Godz. 16:00 + Franciszka Olejnika w II rocznice śmierci z prośbą o radość wieczną oraz o
łaskę zdrowia dla Mirosławy
+ Zbigniewa Kowalskiego z okazji Dnia Ojca – od dzieci z rodzinami
Godz. 18:00 + Marka Łęczyńskiego – od szwagierki Marioli z rodziną
15.06.2020 - Poniedziałek_
Godz. 18:00 1. + Adrianę Rayall de Ragan – od sąsiadów
minionym roku i proszą o dary nieba dla zmarłych i Boże Błogosławieństwo
dla obecnie zamieszkujących Nietążkowo
16.06.2020 - Wtorek
Godz. 18:00 1. +
Boże Błogosławieństwo dla obecnie żyjących a dla zmarłych o radość nieba
17.06.2020 - Środa św. br. Alberta Chmielowskiego, zak.
Godz. 18:00 1. + Janinę, Czesława Szymletów, rodziców obu stron, Marię, Władysława,
Michała Nowaków
minionym roku, proszą o Boże Błogosławieństwo a dla zmarłych o dary nieba
18.06.2020 –Czwartek
Godz. 18:00 1.+ Helenę Roszkowiak – od rodziny Sroczyńskich
19.06.2020 - Piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa
Godz. 17:30 +Kazimierza Wawrzynowskiego w 30 dzień po śmierci – od ziny z rodziną
Godz. 18:00 + Jana Pudliszewskiego – od sąsiadów
20.06.2020 - Sobota Niepokalanego Serca NMP
Godz. 17:00 1. + Franciszkę, Ludwika, Ludwika Kubiaków, Genowefę, Stefana Skrobałów
Kazimierę, Piotra Skrobałów
Chrzest św. Marcel Krystek
Godz. 18:00 1. + Janinę w VIII rocznicę śmierci, Leona Dudzińskich, Władysława Kukułę
21.06.2020 - 12 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Franciszka Marcinkowskiego w XIII rocznicę śmierci, Władysława
Wojciechowskiego, zmarłych z rodziny
Godz. 08:30 1. + Helenę, Pawła, Jana Chomskich, Janusza, Helenę Olejniczaków, zmarłych z
Rodziny
Godz. 10:00 1.+Pelagię, Franciszka Sarbaków, Benignę, Władysława, Andrzeja Kaźmierczaków
2.+ Józefa w VII rocznicę śmierci, Annę, Czesława Kaźmierczaków
Godz. 11:30 1. Dziękczynienie za 40 lat małżeństwa Stanisława za dotychczasowe owoce i łaski tego sakramentu, prosimy św. Józefa o nieustanne wstawianie się za naszymi sprawami, o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
Chrzest św. Wojciech Ludwiczak, Klaudia Konieczna
Godz. 14:00 + Ewę, Henryka Burmistrzaków, Teodora, Marka Jagodzińskich, Zofię Antoniego
Skrzypczaków
Godz. 16:00 +Teresę w XIV rocznicę śmierci Mariana w VIII rocznicę śmierci Szulów –
Od dzieci, wnuków i prawnuków
Godz. 18:00 + Jerzego, Stanisława, Antoninę Adamczak
08.06.2020 - Poniedziałek_św. Jadwigi, królowej
Godz. 18:00 1. + Zofię Til – od chrześniaczki Ani z rodziną
2.+ Zofię Łączną – od córki Krysi z mężem
09.06.2020 - Wtorek
Godz. 18:00 1. + Cecylię Stankowiak – od rodziny Łajczak, Kąkol, Kwaśny z Milówki
10.06.2020 - Środa bł. Bogumiła, bp. patrona Archidiecezji
Godz. 18:00 1. + Teresę Jankowską w I rocznicę śmierci z prośbą o radość życia wiecznego
od męża, córek i zięcia
Marcinkowskich i zmarłych z rodziny
11.06.2020 –Czwartek Boże Ciało
Godz. 7:00 + Zygmunta Tylickiego – od pasierbicy Emili z mężem i rodziną
Godz. 9:00 + Jerzego Kaczmarka, zmarłych z rodziny Kaczmarków i Szymańskich
Po procesji ok g. 10:30 + Marię, Stanisława Tomaszyków, Władysławę, Michała
Aściukiewiczów
Godz. 18:00 1.+ Zofię, Stefana Gabryel
12.06.2020 - Piątek
Godz. 18:00 + Antoniego Nyczka, Antoniego Kaźmierczaka, Janinę, Floriana Gajewiczów
Ludwika Dudkowiaka
13.06.2020 - Sobota św. Antoniego z Padwy, pr. i dK
Godz. 15:00 Chrzest św. Lena Nowak
Godz. 17:00 1. + Zygfryda, Helenę, Franciszka Bertholdów, Piotra Mocka, Jerzego, Cecylię,
Stanisława Koszewskich
Genowefę Kraczewską
Godz. 18:00 1. + Antoniego Kozaka z prośbą o radość nieba
14.06.2020 - 11 Niedziela Zwykła
Godz. 7:00 + Marię, Hieronima Grzesiaków z prośbą do Boga Miłosiernego o przebaczenie
za ich grzechy i odpuścił kary za grzechy popełnione oraz obdarzenie ich
zżyciem wiecznym w Bożym Królestwie
Godz. 08:30 1. + Edmunda Senflebena, zm. z rodz. Senflebenów i Nowaków
Godz. 10:00 1. + Reginę, Władysława Lester, Grzegorza, Leona Klecha
Jadwigę, Stanisława Piskorków
Godz. 11:30 1. + Marię Płócienniczak, Mariana Gromnickiego, Mariannę, Jana, Janinę, Mariana Wypyszaków, Stanisławę, Walentego Cieślów z prośbą o dary nieba
Godz. 14:00 + Teresę Kucharską – od wnuków Macieja, Krzysztofa z rodzinami
Godz. 16:00 +Antoninę, Szczepana, Józefa Olejników, Antoniego, Mariannę Wagnerów
Godz. 18:00 + Weronikę Michała, Kazimierza Wawrzynowskich, Monikę, Franciszka Jóźwiaków Andrzeja Wojciechowskiego
25.05.2020 - Poniedziałek_
Godz. 18:00 1. + Mariusza Żeleźniaka – od rodziców
2.+ Janinę Piotrowską – od syna Henryka z rodziną
26.05.2020 - Wtorek – św. Filipa Neri – Dzień Matki
Godz. 17:00 + Kazimierza Wawrzynowskiego w 7 dzień po śmierci – od żony z rodziną
Godz. 18:00 1. + Marię Jurga z okazji Dnia Matki, Janinę Adamską o od córki Hani z Maciejem
27.05.2020 - Środa
Godz. 17:00 +Leszka Ratajczaka w II rocznicę śmierci od żony z córkami i rodzinami
Godz. 18:00 1. + Zenona Pytlaka w 13 rocznice śmierci, Irenę Witkiewicz, rodziców obu
stron
Kaźmierczak
28.05.2020 - Czwartek
Godz. 18:00 1. + Henryka w V rocznicę śmierci, Janinę Dudzińskich, Marię, Antoniego
Fornalików, Tadeusza, Stanisława Figlarz
29.05.2020 - Piątek św. Urszuli Ledóchowskiej, dz. patronki Archidiecezji
Godz. 18:00 1. + Zofię Til – od wnuka Michała
2.+ Stefanię Szwarc w III rocznicę śmierci z okazji urodzin – od córek Marzeny i
Krystyny z rodzinami
30.05.2020 - Sobota
Godz. 14:00 Ślub Karol Urbaniak – Kasia Trzpil
Godz. 16:30 1. + Kazimierę Cichaszek w XX rocznicę śmierci, Sabinę, Mariana Foltyniak
Chrzest św.: Natalia Linka, Jan Nowacki
Godz. 18:00 1. + Jana, Grzegorza Pawłowskich, Zofię, Mariana Antkowiaków, Józefa,
Longinę Majchrzaków
Umiejętności i rady w życiu na dalsze lata
31.05.2020 - Niedziela Zesłanie Ducha Świętego
Godz. 7:00 +
Godz. 08:30 1. + Ewę, Henryka Burmistrzaków, Annę, Józefę, Franciszka Szczepaniaków
Godz. 10:00 1. + Teresę Szymańską, Janinę, Stanisława Marciniaków, rodziców obu stron
Godz. 11:30
Godz. 14:00 + Teresę Kucharską w 30 dzień po śmierci – od córki z mężem i rodziną
Godz. 16:00 + Józefa, Edmunda, Genowefę Andrzejewskich, Janusza Kaczmarka
Godz. 18:00 + Stanisławę Hamrol, Arletę Rozwalka od sąsiadów z ul. Wierzbowej i Glinkowej
18.05.2020 - Poniedziałek_- 100. Rocznica Urodzin św. Jana Pawła II.
- Dni Krzyżowe - Procesja błagalna o urodzaje !
Godz. 18:00 1. Rezerwacja: Teresa Skrzypczak
2.+ Marię, Wojciecha, Zofię, Macieja Psarskich. Zofię Macieja Nieniewskich.
19.05.2020 - Wtorek - Dni Krzyżowe - Procesja błagalna o urodzaje !
Godz. 18:00 1. I Rocznica Komunii Świętej.
20.05.2020 - Środa - Dni Krzyżowe - Procesja błagalna o urodzaje !
32 Rocznica Święceń Ks. Proboszcza
Godz. 18:00 1. + Krystynę Ziegler, Stanisławę, Romana, Stanisława Kościańskich.
21.05.2020 - Czwartek
Godz. 18:00 1. + Stanisławę Hamrol – int. od pracowników firmy ECG.
oraz zm. z rodzin Lemańskich i Kozłowskich.
22.05.2020 - Piątek
Godz. 18:00 1. + Marię Okoniewską – int od kuzynki Stefanii z rodziną.
2.+ Edmunda Grześko – int. od siostry Bożeny z mężem i rodziną.
23.05.2020 - Sobota
Godz. 16:30 1. + Grzegorza, Leona Klecha oraz Reginę Władysława Lester.
Z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.
Godz. 18:00 1. + Helenę, Pawła Beckerów. S. Gertrudę Becker, Michalinę, Ignacego,
Leona Buchwaldów.
24.05.2020 - Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego
13 Rocznica Święceń Ks. Wikariusza Bartłomieja
Godz. 7:00 + Zenona Pieśniaka - int. od Renaty i Zdzisława Zieglerów z rodziną.
Marii Łęczyńskiej z rodziną. Teresy i Czesława Świniarków.
Godz. 08:30 1. + Teresę, Apolonię, Walentego Majorków. Józefa, Edmunda, Adama
Klemów. Z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.
Godz. 10:00 1. + Henryka w 12 rocz. śmierci, Martę Pella, Ryszarda Pellów, Czesława
Grochowego. Mariolę Tomkowiak i Waleriana Majkę.
Godz. 11:30 Msza Święta Sekundycyjna Ks. Neoprezbitera Dawida Wojdowskiego.
Godz. 14:00 Msza święta dziękczynna za 25 lat małżeństwa Tomasza i Joanny. Z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Jubilatów i całej rodziny.
Godz. 16:00 + Stanisławę, Jana Flisikowskich, Stanisława, Helenę, Stanisława, Wojciecha,
Mariana Kostrzewów. Annę Pecia, Martę Błaszkowską. Joannę, Bronisława
Frąckowiaków.
+ Benignę Golembka – int. od Justyny i łukasza Pawlickich.
Godz. 18:00 + Józefa, Kazimierę, Cecylię Ratajczaków. Marylę Ostrowską, Ryszarda Borysiaka.
11.05.2020 Poniedziałek
Godz. 18:00 1.+ Stanisławę Hamrol, Janinę Bartłomiejczak z podziękowaniem za oddanie
się służbie Bogu, utworzonej rodzinie, Matkom XV Róży, każdemu
bliźniemu poprzez głoszenie Bożego Słowa na prowadzonych lekcjach
katechezy i prosimy o nagrodę nieba dla naszych zmarłych matek
2.+ Edmunda Grześko – od żony z dziećmi i ich rodzinami
12.05.2020 Wtorek
Godz. 18:00 1. + Marię, Franciszka Wąsiaków
13.05.2020 Środa
Godz. 18:00 1. + Helenę w I rocznicę śmierci, Henryka Kurpiszów
Antoniego Nyczka, Jana, Ryszarda Koźlików, s. Fabianę
14.05.2020 Czwartek św. Macieja, ap.
Godz. 18:00 1. + Danielę, Stefana Dudkowskich
Drobników i Kaczmarków
15.05.2020 Piątek
Godz. 18:00 1. + Zofię, Ignacego Ciesielskich
2.+ Teofila, Marię, Mariana Piosików
16.05.2020 Sobota św. Andrzeja Boboli, pr. i m., patrona Polski
Godz. 16:30 1. + Zbigniewa Gogół – od córki Anny z mężem i dziećmi
Godz. 18:00 1. + Franciszka w 4 rocznice śmierci, Zofie Kamieniarzy, zmarłych z rodziny
Kamieniarzy i Włodarczyków
Szkudlarczyków.
17.05.2020 VI Niedziela Wielkanocy
Godz. 7:00 + Stanisława w XX rocznicę śmierci, Agnieszkę Duszyńskich, Kazimierę,
Henryka Skrzypczaków.
Godz. 08:30 1. + Annę Szczepaniak – od rodziny Brudło i Snela
prosimy o Boże Błogosławieństwo oraz o pomyślny przebieg stanu
błogosławionego i szczęśliwe rozwiązanie.
Godz. 10:00 + Halinę Bylebył – od córki Anety i zięcia Pawła
Godz. 11:30 + Za śp. Apolonię Nowacką w 12 rocznicę śmierci i Edmunda Nowackiego
Godz. 14:00 + Benignę Golembka – od Janiny i Hieronima Pawlickich
Godz. 16:00 1. + Andrzeja Jankowskiego w IX rocznicę śmierci, Pelagię, Edmunda
Rzyskich, Teresę, Franciszka Jankowskich
Godz. 18:00 + Elżbietę Kozłowską - od córki z rodziną
04.05.2020 Poniedziałek św. Floriana m.
Godz. 16:00 + Jana, Halinę Tomaszewskich w I rocznicę śmierci
Godz. 18:00 1.+ Zofię, Ignacego w XIX rocznicę śmierci Ciesielskich
Marcina Apolinarskich
05.05.2020 Wtorek
Godz. 18:00 1. + Mariana, Dorotę, Henryka, Zdzisława Marciniaków, rodziców obu stron
Cieślów, Marię, Mariusza Okoniewskich zmarłych z rodziny Samolągów,
Cieślów i Białych
06.05.2020 Środa św. app. Filipa i Jakuba
Godz. 18:00 1. Dziękczynienie za 18 lat życia Ernesta, dziękujemy za włączenie do
Wspólnoty Kościoła, i prosimy o dary Ducha św. dla właściwego
rozeznania swej drogi życiowej, Boże Błogosławieństwo dla Jubilata i całej
rodziny.
07.05.2020 Czwartek
Godz. 18:00 1. + Elżbietę w II rocznicę śmierci – od męża z dziećmi i ich rodzinami
Zmarłych z rodziny Grochowych i Meteliców
08.05.2020 Piątek św. Stanisława, bp. i m. głównego patrona Polski i Archidiecezji
Godz. 18:00 1. + Stanisławę, Franciszka Półrolniczaków, Katarzynę, Wawrzyńca
Kędzierskich
2.+ Nikodema w XXIV rocznicę śmierci Monikę Gahlów
09.05.2020 Sobota
Godz. 16:30 + Stanisławę, Czesława, Jerzego Zimniaków, zmarłych z rodziny Zimniaków
Godz. 18:00 1. + Marię, Stefana Wawrzynowskich, Gertrudę, Jana, Bernarda Humerczyków
Bogusławę, Kazimierza Nowaków, Teresę, Antoniego Walkowiaków
10.05.2020 V Niedziela Wielkanocy
Godz. 7:00 + Dominika Gabreyla
Godz. 08:30 + Kazimierza w XI rocznicę śmierci, rodziców Rejno, Sławomira Rejno
Godz. 10:00 1 + Antoninę Kasperską, zmarłych z rodziny Kasperskich i Nędzów
2 + Danutę w VIII rocznice śmierci, Marię, Kazimierza Kasperskich, Floriana
Stachowiaka, ks. Zygmunta Bartkowiaka
Godz. 11:30 + Mariannę Lisiewicz w 50 rocznicę śmierci zmarłych z rodziny Lisiewiczów i Gorlasów
Godz. 14:00 + Benignę Golembka – od syna Waldemara z żoną i wnukiem
Godz. 16:00 1. + Stanisławę Bąk – od Janiny Koronowskiej z Poznania z rodziną
2 + Henryka Mikołajczaka w III rocznicę śmierci, z zmarłych z rodziny
Mikołajczaków, Biedrzyńskich, Rejerów
Godz. 18:00 1. + Łukasza Nowackiego
27.04.2020 Poniedziałek
Godz. 18:00 1.+ Antoniego, Annę Mikołajczaków i zmarłych z rodziny
28.04.2020 Wtorek
Godz. 18:00 1. + Stanisławę Hamrol – od sąsiadów z ul. Glinkowej i Wierzbowej
29.04.2020 Środa św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy
Godz. 18:00 1. + Zofię Til – od wnuka Karola z Justyną
30.04.20 Czwartek św. Wojciecha, bp. i m. głównego patrona Polski
Godz. 18:00 1. + Bernarda Michalskiego w IV rocznicę śmierci, rodziców obu stron i zmarłe
rodzeństwo
do Wspólnoty Kościoła, z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Kajetana,
rodziców, rodziców chrzestnych i najbliższych
01.05.2020 Piątek I piątek m-ca Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17,30
Godz. 15:45 + Elżbietę Chudak – od męża z rodziną
Godz. 16:30 1. Z podziękowaniem za opiekę MB i Ducha Św. w czasie minionych lat nauki
z prośbą dla Ani o dary Ducha Św. na okres egzaminów dojrzałości i dla
właściwego rozeznania drogi w dorosłe życie
Godz. 18:00 1. W XXV rocznicę ślubu Przemysława i Anny z podziękowaniem za odebrane
łaski z prośbą o dalszą opiekę Matkki Bożej
2.+ Zygmunta Koniecznego
02.05.2020 Sobota NMP Królowej Polski – głównej patronki Polski I sobota m-ca
Godz. 7:00 +
Godz. 8:30 + Jana, Stanisławę Firlej, Alfonsa, Wandę Jurdeczko z prośbą o łaskę
miłosierdzia i wspomożenie wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących
Godz. 10:00 + Stanisława Woźnego z okazji imienin – od żony z dziećmi i ich rodzinami
Godz. 11:30 + Tadeusza Koźlika – od córki, wnuków z rodzinami
Godz. 16:00 1 + Longinę, Jana w XXII rocznicę śmierci, Romana Łęczyńskich, Leonardę.
Franciszka Kromarków
Godz. 18:00 1. + Mariana, Krystynę Nowaków, Janinę, Franciszka, Tomasza Kiąców
03.05.2020 IV Niedziela Wielkanocy
Godz. 7:00 + Renatę, Zofię, Jana Krzyślaków, Krystynę Satora
Godz. 08:30 1. + Druhowie OSP w Nietążkowie i w Robaczynie dziękują za Boża opiekę i
proszą św. Floriana o wstawiennictwo w ich sprawach, o łaskę zdrowia i
wytrwałości w niesieniu pomocy bliźniemu, polecamy Bożemu
Miłosierdziu naszych zmarłych druhów
+ Janusza Kaczmarka
Godz. 10:00 1 + Kazimierza w IV rocznicę śmierci, Maria, Krzysztofa Kuligowskich
2 + Grzegorza, Leona Klecha, Reginę, Władysława Lester
godz. 11:30 1. Dziękczynienie z okazji imienin Marianny, dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy Matkę Bożą o dalsze wstawiennictwo, Jej opiekę i Boże Błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny
Godz. 14:00 W intencji Ojczyzny z okazji Święta Państwowego
Godz. 16:00 1. + Zygmunta, Anielę Wieczorków, Czesława, Zofię Górnych
2 + Zmarłych z rodziny Hampel, Błesnowski i Stachowski
Godz. 18:00 1. + Floriana Wieczorka z okazji imienin – od żony z dziećmi
.
20.04.2020 Poniedziałek
Godz. 18:00 1.+ Teresę w I rocznicę śmierci, Edmunda Dekiertów, Janinę, Henryka
Batrłomiejczaków - od córek z rodzinami
rodzinami
21.04.2020 Wtorek
Godz. 18:00 1. + Reginę, Tadeusza Michalaków, Sabinę, Jana Pracz, Cecylię, Stefana Kajak
Kaczorów, Mikołajczaków, Nogów, Kazimierza Fabiszaka
22.04.2020 Środa
Godz. 16:00 Dziękczynienie za 25 lat małżeństwa Piotra i Doroty, dziękujemy za
wszystkie odebrane łaski i prosimy o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i
całej rodziny
Godz. 18:00 1. + Irenę Kicińską w I rocznicę śmierci
23.04.20 Czwartek św. Wojciecha, bp. i m. głównego patrona Polski
Godz. 18:00 1. Podziękowanie Panu Bogu za 88 lat życia Teresy z prośbą o łaskę zdrowia,
opiekę MBNP oraz o spokój duszy i radość nieba dla śp. Mariana
Gromnickiego, Janiny, Mariana Wypyszaków, rodziców obu stron
24.04.2020 Piątek
Godz. 18:00 1. + Jarosława, Henryka Czyżewskich, Joanne, Feliksa Bukowskich, Marię
Jurga, Ryszarda Wróbla
Opiekę Bożą
25.04.2020 Sobota św. Marka, ew.
Godz. 15:00 Ślub: Przemysław Kudłaszyk – Natalia Leśniak
Godz. 17:00 1 + Podziękowanie Miłosierdziu Bożemu za otrzymane łaski, zdrowie i opiekę
prosząc o Boże Błogosławieństwo dla bliskich a dla zmarłych o szczęśliwą
wieczność
Godz. 18:00 1. + Halinę, Zenona, Eugeniusza, Wiesława Stamów, Jadwigę, Stanisława
Piskorków, Zofię, Stefana Gabryel
Bożej i prosimy patrona imienia św. Józefa o stałe orędowanie w sprawach
Ważnych i Boże Błogosławieństwo dla Jubilata i wszystkich najbliższych
26.04.2020 III Niedziela Wielkanocy
Godz. 7:00 + Franciszka w XIII rocznice śmierci, Mieczysława Smelkowskich, Stefanię
Kajewską
Godz. 08:30 1. + Grzegorza Nadobnika, Józefa Hałupka, Barbarę Nadobnik, Józefa
Nowaka
Godz. 10:00 1 + Floriana Stachowiaka, Danutę Kasperską, rodziców obu stron
2 + Henryka w XXIV rocznicę śmierci, Stefanię, Władysława, Edwarda
Skrzypczaków, Bernarda Walkiewicza, Jana Sobola
Godz. 11:30 1. Dziękczynienie za 40 lat małżeństwa Wacława i Janiny dziękujemy owoce
tego sakramentu, MB Pięknej Miłości za opiekę i prosimy św. Józefa o nieustanne orędowanie za nami i nasza rodziną, o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
Godz. 14:00 + Marię, Władysława Starkbauerów , Helenę, Mariana Kurpiszów od syna Henryka z rodziną
Godz. 16:00 1.
Godz. 18:00 1. + Floriana Wieczorka w 81 rocznice urodzin – od dzieci z rodzinami
06.04.2020 Wielki Poniedziałek
Godz. 18:00 1. + Zofię Til – od córki Elżbiety i Adama
- od rodziny
07.04.2020 Wielki Wtorek
Godz. 18:00 1. + Mariusza Żeleźniaka – od rodzeństwa
08.04.2020 Wielka Środa
Godz. 18:00 1. + Tadeusza w XVII rocznicę śmierci, Stanisławę Figlarz, Janinę,
Henryka Dudzińskich, Marię, Antoniego Fornalików
09.04.20 Wielki Czwartek
Godz. 19:00 1. + Dziękujmy Panu Jezusowi za sakrament kapłaństwa i prosimy o stałe
uświęcanie kapłaństwa naszych kapłanów: ks. kanonika Krzysztofa –
proboszcza naszej wspólnoty parafialnej i ks. Bartłomieja – wikariusza
w naszej parafii, prosimy dla nich o moc Bożej energii na czas ich
posługi naszej wspólnocie o umiejętne wykorzystanie Bożego daru dla
prostowania ścieżek prowadzących do spotkania z Panem, o wiele łask
Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana
10.04.2020 Wielki Piątek
Godz. 19:00 1. Liturgia Męki Pańskiej
11.04.2020 Wielka Sobota
Godz. 19:00 1 + Elżbietę Chudak – od męża z rodziną
12.04.2020 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Godz. 08:30 1. + Jadwigę, Wincentego, Janusza Borkowskich, Stanisława Białasa
Godz. 10:00 1 + Marię, Leona, Józefa Rajewskich
2 + Zofię, Witolda Schwarz – od dzieci z rodzinami
Godz. 11:30 1. + Annę Szczepaniak – od siostry Marii z mężem
Godz. 16:00 1.+ Jerzego Stanisława Antoninę Adamczak
Godz. 16:00 1. + Józefa, Marię, Alojzego, Jerzego Snelów
30.03.2020 Poniedziałek
Godz. 18:00
31.03.2020 Wtorek
Godz. 18:00 1. + Krystynę Czech – od sąsiadów
01.04.2020 Środa
Godz. 18:00 1. + Krystynę Ziegler w XXV rocznice śmierci, zmarłych z rodziny
Kościańskich i Zieglerów
02.04.20 Czwartek I czwartek miesiaca
Godz. 18:00 1. + Mariannę, Antoniego Wagnerów, Antoninę, Szczepana, Józefa Olejników
2 + Franciszka Ratajczaka z okazji rocznicy urodzin, Ryszarda Sztula,
Zmarłych rodziców obu stron
03.04.2020 Piątek I piątek miesiąca
Godz. 16:00 1. + Marię Kozak w II rocznicę śmierci, Franciszkę, Franciszka, Jerzego
Kozaków, Marianne, Jana, Eugeniusza Piotra Kurpiszów
Godz. 18:00 1. + Bogumiłę Krupka, Renatę Krzyślak – od rodziny
04.04.2020 Sobota I sobota miesiąca
Godz. 9:00 + Jana, Stanisławę Firlej, Wandę, Alfonsa Jurdeczków, wszystkie dusze w
Czyśćcu cierpiące
Godz. 17:00 1. + Jerzego Kaczmarka, Zbigniewa Królika, zmarłych z rodziny Kaczmarków
i Szymańskich
Godz. 18:00 1 + Eugeniusza Koniecznego w III rocznicę śmierci
2 + Wacława, Pawła Brudło, zmarłych rodziców obu stron, Stanisława,
Edmunda Michałowskich
05.04.2020 Niedziela Palmowa
Godz. 07:00 + Olimpię, Antoniego Siewruków, zmarłych z rodziny
Godz. 08:30 1. + Andrzeja Kaźmierczaka, Zofię, Edmunda, Marię Włochalów
Godz. 10:00 1 + Jana, Annę, Kazimierza Wojtkowiaków, Pelagię, Juliana, Walentynę
Józefczaków, Walentynę, Mariana Białych, Mieczysława Wojtkowiaka
Godz. 11:30 1. + Czesława Szymoniaka, Stanisława Domagałę, Tadeusza, Eugenię
Rozwalków, Pawła Burę
Godz. 14:45 1.+ Irenę, Ludwika, Andrzeja Kicińskich, Lucję Łabszyn, Ryszarda Wróbla,
Henryka, Jarosława Czyżewskich
Marciniaków
Godz. 16:00 1. + Ludwika w VII rocznicę śmierci, Gabrielę Nowaków, Mariannę, Andrzeja
Szmytowiczów, zmarłych z obu stron, prosimy o zdrowie dla całej rodziny
,
23.03.2020 Poniedziałek
Godz. 18:00 1. + Janinę Pelec – od córki z rodziną
24.03.2020 Wtorek
Godz. 18:00 1. + Annę Szczepaniak – od rodziny Jankowskich z Targowiska
25.03.2020 Środa Zwiastowanie Pańskie
Godz. 9:00 + Elżbietę Chudak – od męża z rodziną
Godz. 16:00 + Bolesława Nędza w III rocznicę śmierci
Godz. 18:00 1. + Marię Bartkowiak
26.03.20 Czwartek
Godz. 18:00 1. + Łucję, Władysława Aleksandra Kozaków, Marię, Kazimierza Kicińskich,
Henryka Frąckowiaka, Bronisława Ławniczaka
2 + Marię Stritzke – od córki Karoliny z mężem i rodziną
27.03.2020 Piątek
Godz. 18:00 1. + Franciszkę, Antoniego Łącznych
28.03.2020 Sobota
Godz. 17:00 1. + Edmunda, Pelagię, Waleriana Kowalskich, Franciszkę Szymczak,
zmarłych z rodziny Piotrowskich
Godz. 18:00 1 + Wincentego Węgierskiego
2 + Franciszka Szymańskiego w III rocznicę śmierci
29.03.2020 Niedziela V Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 07:00 + Franciszka Marcinkowskiego, Władysława Wojciechowskiego w IV rocznicę
śmierci, zmarłych z rodziny
Godz. 08:30 1. + Edmunda Senflebena, zmarłych z rodziny Senflebenów i Nowaków
Przybylskich
Godz. 10:00 1 +
Godz. 11:30 1. + Włodzimierza Majorczyka – od rodziny Wieczorków
Chrzest św. Nikola Anna Nurzyńska
Godz. 14:45 + Annę Szczepaniak – od córki Jolanty z rodziną
Godz. 16:00 + Józefa Janika w 40 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny
16.03.2020 Poniedziałek
Godz. 18:00 1. + Urszulę, Czesława Woszaków, zmarłych z rodziny Woszak i Świderskich
17.03.2020 Wtorek
Godz. 18:00 1. + Marię Dudkowiak, Eleonorę, Jana, Henryka Jastrząb - od córki Magdaleny
z rodziną
18.03.2020 Środa
Godz. 18:00 1. + Czesława w II rocznicę śmierci Janinę Szymlet
19.03.20 Czwartek św. Józefa Oblubieńca NMP
Godz. 9:00 + Helenę, Jana, Agnieszkę, Jana Leonarczyków, zmarłych z rodziny Burów i
Przydrożnych, ks. kanonika Zygmunta Bartkowiaka
Godz. 16:00 + Józefa Olejnika, zmarłych z rodziny Olejników i Wagnerów
Godz. 18:00 1. + Józefa Dekierta, zmarłych z rodziny Dekiertów
2 + Józefa, Stefanię Kasprzyckich
20.03.2020 Piątek
Godz. 16:30 św. Wita
Godz. 18:00 1. + Adama w I rocznicę śmierci, Hieronima Matuszaków
21.03.2020 Sobota
Godz. 16:00 Rzemieślnicy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych w Śmiglu dziękują za okazane łaski a patronowi rodzin za opiekę, za czuwanie nad ich służbą na rzecz bliźniego i proszą o stałe orędowanie za pomyślnością ich rodzin i wspieranie w podejmowaniu ważnych decyzji oraz o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich rzemieślników i ich rodzin
Godz. 17:00 1. + Dziękczynienie za 90 lat życia Moniki. Dziękujemy za wszystkie
odebrane łaski i prosimy o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo dla
Jubilatki i całej rodziny a dla śp. Franciszka o radość życia wiecznego
Godz. 18:00 1 + Teresę, Cesława Zbyradów, Stanisławę, Alojzego Biegańskich
2 + Stanisława w 23 rocznicę śmierci Kozłowskiego
22.03.2020 Niedziela III Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 07:00 + Witolda Sadowskiego w I rocznicę śmierci, Marię Sadowską, zmarłych z
Rodziny Sadowskich i Bertholdów
Godz. 08:30 1. + Jana, Bronisławę, Barbarę, Hieronima Strzelczyków, Stanisławę,
Bolesława Włochów, Stanisławę Włoch, Józefę Dosz
Godz. 10:00 1 + Józefa Włodarczaka w 10 rocznicę śmierci
2 + Grzegorza Nadobnika w I rocznicę śmierci
Godz. 11:30 1. + Jana Markowiaka
Chrzest św. Gabriel Tomowiak
Godz. 14:45 + Jerzego Łuczaka, zmarłych z rodziny Łuczaków, Koniecznych, Jakubowskich
Godz. 16:00 + Zmarłych z rodziny Mikołajczaków i Walachowskich
02.03.2020 Poniedziałek
Godz. 16:00 1. + Halinę Hoffmann – od teścia, teściowej z rodziną
Ks. Bolesława Dratwa
03.03.2020 Wtorek
Godz. 16:00 1. + Janinę Pelec – od sąsiadów
04.03.2020 Środa św. Kazimierza królewicza
Godz. 16:00 1. + Jerzego Adamczaka
05.03.20 Czwartek I czwartek miesiąca
Godz. 18:00 1. + Janinę Pelec – od Jadwigi Małek z rodziną
2 + Czesława Nadolnego w III rocznicę śmierci
06.03.2020 Piątek I piątek miesiąca
Godz. 16:00 + Barbarę, Stefana Franków
Godz. 18:00 1. W pewnej intencji
zmarłych z rodziny Dudkowiaków i Haremzów
07.03.2020 Sobota I sobota miesiąca
Godz. 9:00 + Jana, Stanisława Firlej, Wandę, Alfonsa Jurdeczków, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 17:00 1. W dniu przyjęcia chrztu św. przez Vanessę Albrecht prosimy o Dary Ducha św. moc łaski Bożej uświęcającej wchodzącej w życie Venssy
rodziny
Godz. 18:00 1 + Janusza Borkowskiego, ks. kanonika Zygmunta Bartkowiaka
2 + Pawła, Wacława Brudło, zmarłych rodziców obu stron
08.03.2020 Niedziela II Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 07:00 + Katarzynę, Wawrzyńca Kędzierskich, Stanisławę, Franciszka Półrolniczaków
Godz. 08:30 1. + Halinę, Zenona, Wiesława, Eugeniusza Stamów, Zofię, Stefana Gabryel
Jadwigę, Stanisława Piskorków
Albina Kasperskich, o. Leona Dąbkowskiego
Godz. 10:00 1 + Kazimierza, Sławomira Rejno, Jana Trowskiego, zmarłych rodziców,
Kazimierza, Krzysztofa, Marię Kuligowskich
2 + Helenę, Teodora Roszkowiak – od syna Bogdana z żoną i dziećmi
Godz. 11:30 1. + Annę Szczepaniak – od córki Małgorzaty z mężem
Godz. 14:45 + Teresę Chomską, Pawła, Helenę, Jana Chomskich, zmarłych z rodziny
Chomskich, Helenę, Janusza Olejniczaków
+ Jolantę, Apolonię, Czesława Orzoł, Bernadetę, Romana Biegańskich
Godz. 16:00 + Halinę, Mariannę, Stefana Szymańskich
.
24.02.2020 Poniedziałek
Godz. 8:00
Godz. 16:00 + Olę Kaźmierczak w III rocznicę śmierci, Elżbietę, Bolesława, Tomasza
Mocek, Reginę, Bolesława Dzięcioł
Godz. 18:00 1. + Lucynę Górną w VI rocznicę śmierci
25.02.2020 . Wtorek
Godz. 8:00
Godz. 16:00 + Jadwigę Schiller – od córki Krystyny
Godz. 18:00 1. Dziękczynienie za 18 lat życia Filipa, dziękujemy za dar przyjęcia do
wspólnoty Kościoła Chrystusowego, za opiekę, za wszelkie odebrane dobro
i prosimy o Dary Ducha św. dla właściwego rozeznania swego powołania,
Boże Błogosławieństwo dla Filipa i wszystkich jego najbliższych
26.02.2020 Środa Popielcowa
Godz. 8:00
Godz. 10:00 + Mariannę Szlafka – od IV Róży Matek
Godz. 15:30 W intencji Panu Bogu wiadomej
Godz. 18:00 + Stanisławę Hamrol z prośbą o radość wieczną – od kuzynki Zofii z rodziną
Godz. 24:00 PASTERKA MARYJNA
27.02.20 Czwartek po Popielcu
Godz. 8:00
Godz. 9:00 Msza szkolna
Godz. 10:15 Msza szkolna
Godz. 11:30 Msza szkolna
Godz. 13:00
Godz. 16:00 + Jana Pudliszewskiego w 30 dzień po śmierci – od córek z rodzinami
Godz. 18:00 1. + Janinę, Barbarę, Romana Gbiorczyków, Michała, Stanisława Dudków
28.02.2020 Piątek po Popielcu
Godz. 16:00 1. + Halinę w I rocznicę śmierci Grzegorza Nowaków od siostrzeńca z rodziną i
siostry Izy
Szwagierki Beaty
29.02.2020 Sobota po Popielcu
Godz. 17:00 1. + Kazimierza, Józefa, Jadwigę Małków, Marię, Mateusza, Weronikę, Józefa
Ludwiczaków, Marię Górczak, Katarzynę Drgas
Chrzest św. Marcin Humski, Klara Dębowiak, Igor Marciniak, Marcel Kochanek
Godz. 18:00 1 + Zbigniewa Gogół – od kuzyna Henryka z rodziną
2 + Kazimierza Zielińskiego w X rocznicę śmierci
01.03.2020 Niedziela I Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 07:00
Godz. 08:30 1. + Tadeusza Cieśla w VII rocznice śmierci
Godz. 10:00 1 + Romana Łęczyńskiego, Bogdana Tosia
Godz. 11:30 1. Dziękczynienie za 60 lat sakramentalnego małżeństwa Stefanii i Kazimierza, za łaski które nam zostały dane, za nieustanne wspieranie duchowe w pokonywaniu naszych codziennych trudów i prosimy o wstawiennictwo św. Kazimierza przede wszystkim w orędowaniu o łaskę zdrowia oraz o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny.
Godz. 14:45 + Andrzeja Mencel
Godz. 16:00 + Andrzeja Dębowiaka, rodziców obu stron
+ Zenona w VI rocznicę śmierci, Jadwigę, Krzysztofa Adamczewskich
.
projekt i wykonanie: primel.pl